Spotkanie z teatrem – „Sokrates w piaskownicy”

Mamy bilety dla dzieci spoza szkoły na spektakl o godzinie 10:30. Oferta ważna do wyczerpania miejsc – maksymalnie do soboty 4 lutego do godziny 12.00. Rezerwacja przez formularz:
Czy wy, tak jak my, też nie mogliście się doczekać kolejnego spotkania z teatrem?
Wraz z Fundacją Tworzenia i Promowania Sztuki – ależ Gustawie! zapraszamy na spektakl Teatru MEŁE MI – „Sokrates w piaskownicy”, który jest skierowany do dzieci w wieku od 3 do 100 lat 😉
Dwa przedstawienia,
Niedziela 5 lutego – godzina 10:30 i 14:30
Kvernevik Bydelshus (nowy budynek za basenem)
Traneveien 10,
4048 HAFRSFJORD
Czas trwania spektaklu – ok. 45 minut.
—————————————————————————
Obowiązuje elektroniczna rezerwacja miejsc w nieprzekraczalnym terminie do 27.01.2023.
👉 Dla uczniów szkoły wejście darmowe, dla ich rodzeństwa – 100kr.
👉 Dla dzieci spoza szkoły oraz rodziców – 150kr – (rezerwacja zostanie uruchomiona 28.01.2023 jeśli będą wolne miejsca)
—————————————————————————
Rodzice w czasie spektaklu będą mogli poczekać na swoje pociechy na terenie Bydelshusu. Jeśli będzie wystarczająca ilość miejsc będzie można zakupić również bilet dla osoby dorosłej (proszę w pisać w uwagach iż jesteście państwo zainteresowani). O dostępności miejsc poinformujemy po zakończeniu zapisów.

W czasie spektaklu na widowni będą osoby dorosłe (pracownicy szkoły), które będą sprawowały opiekę nad dziećmi.
—————————————————————————
SOKRATES W PIASKOWNICY to spektakl poruszający tematy uniwersalnych wartości, zachowań i emocji które towarzyszą nam w życiu.
Przedstawienie dla dzieci, rodziców, dziadków i opiekunów powstało na bazie scenariusza Sławy Tarkowskiej, którego podstawą były wywiady przeprowadzone z dziećmi z różnych środowisk i miejscowości w całej Polsce w ramach Stypendium MKiDN 2019.
Przedstawienie składa się z sześciu etiud, każda z nich jest odrębną, misternie opracowaną formą teatralną z profesjonalnie przygotowaną scenografią, muzyką, piosenkami. Lalkowi bohaterowie Sophia i Philo rozmawiają na takie tematy jak: Miłość i Złość, Odwaga i Strach, Zabawa i Nuda, Dzieci i Dorośli, Piękno i Brzydota, Szczęście i Nieszczęście.
Ich pytania skłaniają do rodzinnego filozofowania, zadawania kolejnych pytań, odpowiadania na nie, co jest przecież świetną zabawą. Wspólne fascynujące poszukiwania, zbliżają nas do siebie i pokazują, że w odwiecznym poszukiwaniu wartości i sensu nie jesteśmy sami.
Scenografia i lalki: Katarzyna Samosiej
Muzyka: Katarzyna Jackowska-Enemuo, Antek Sojka Music, Sebastian Pikula
Scenariusz : Sława Tarkowska
Występują: Anna Zadęcka i Daniel Kiermut