Mikołajki i Kiermasz na zakończenie roku 2021

Przed nami jeszcze dwa grudniowe spotkania 😀 mamy nadzieję, że nic nam nie stanie na przeszkodzie aby się odbyły 🥰

▶️ 4 grudnia odwiedzi dzieci Św. Mikołaj – na pewno znajdzie coś dla nich w swoich przepastnych kieszeniach🎁🎄 Prosimy o powtórzenie z dziećmi refrenu piosenki, którą będziemy zapraszać św. Mikołaja do odwiedzin w klasach 🎶🎵🎤 https://youtu.be/544uvoKQiMo 🎶🎵🎤

▶️ 11 grudnia planowany jest Doroczny Kiermasz Bożonarodzeniowy 🎄🏵🍬🧁🍰🍪 Tradycyjnie dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na cele charytatywne oraz na organizację Pikniku Rodzinnego na zakończenie roku szkolnego.

❣️Prosimy o przesyłanie w wiadomości prywatnej propozycji organizacji/fundacji, które mogłyby być beneficjentami naszego Kiermaszu 😍 ❣️

Szczegółowe informacje odnośnie kiermaszu pojawią się już wkrótce – czekamy na jutrzejsze postanowienia dotyczące NordJæren.

 

Upominki mikołajkowe dla naszych uczniów i nauczycieli zakupione zostały dzięki wsparciu naszych sponsorów: PGNiG Upstream Norway oraz Lotos E&P Norge AS. 🥰