Informacje wstępne 2018/2019

Rok szkolny rozpoczniemy w sobotę 25 sierpnia.
Szczegółowe informacje odnośnie roku szkolnego oraz kadry pedagogicznej prześlemy przed rozpoczęciem zajęć. Informacje te będą również dostępne na stronie szkoły oraz na szkolnym FB.

Podręczniki i ćwiczenia do j.polskiego i historii uczniowie otrzymają z biblioteki szkolnej na początku roku szkolnego. W tej chwili czekamy nadal na potwierdzenie z ORPEG’u o przyznanych podręcznikach i kiedy do nas dotrą.

Rodziców 5 latków (rocznik 2013) i zerówkowiczów ( rocznik 2012) prosimy jedynie o wpłatę 50kr za podręcznik do katechezy na konto – 3201 14 05532 – podając w przelewie imię i nazwisko dziecka.

PODRĘCZNIKI – INFORMACJE

Każdy i uczeń musi mieć: piórnik z wyposażeniem, klej, nożyczki, teczkę tekturową/plastikową A4 (na prace plastyczne i materiały od nauczycieli), zeszyt w 3-linie w młodszych klasach, w starszych w szeroką linię do polskiego, w kratkę do historii/geografii, obuwie na zmianę ( z podeszwą niebrudzącą podłogi) oraz śniadaniówkę 🙂

Informacje dotyczące opłat:
OPŁATY 2018/2019

Regulamin szkoły:
REGULAMIN SZKOŁY