Doroczny Kiermasz Bożonarodzeniowy

Za nami pełne wrażeń dni związane z obchodami 11 Listopada a przed nami? … kolejny Kiermasz Bożonarodzeniowy. 💖🎄🎅🎁
Aby tradycji stało się zadość już teraz zapraszamy , w sobotę 9 grudnia, na XI już Kiermasz organizowany w naszej szkole. Będzie:
– sprzedaż ciast i napojów,
– sprzedaż rękodzieła,
– uczniowie w klasach przygotują ozdoby świąteczne,
– loteria (losy w cenie 25kr w sprzedaży już 25 listopada w administracji),
– licytacje ( w tym roku również coś dla panów 💪).
Obserwujcie naszą stronę na FB ❣️
W zeszłym roku zaangażowanie nauczycieli, rodziców, uczniów oraz zaprzyjaźnionych polskich i norweskich przedsiębiorców przeszło nasze oczekiwania 💖. Mamy nadzieję, że i w tym roku możemy na Was liczyć.
Zamysłem kiermaszu jest zebranie pieniędzy na wybrany przez Zarząd cel charytatywny. Otrzymaliśmy już kilka propozycji od rodziców i w ciągu najbliższych dni ogłosimy cel główny zbiórki. Część zebranej kwoty tradycyjnie przeznaczymy również na zorganizowanie Pikniku Rodzinnego na zakończenie roku szkolnego.