Zakończenie Roku Szkolnego 2023/2024

Drodzy uczniowie, nauczyciele, pracownicy i rodzice.
Za nami kolejne zakończenie roku szkolnego. Wiele wzruszeń, ciepłych słów, uśmiechów na twarzy i rozmów. Dziękujemy za wspólnie spędzoną każdą szkolną sobotę. Wiemy, że nie było łatwo, ale z pewnością było warto! Potwierdzeniem tego był wczorajszy dzień♥️
Tworzymy wspaniałą społeczność na mapie polskich szkół poza granicami Polski o czym przekonujemy się na różnego rodzaju spotkaniach środowisk polonijnych. Blisko 400 uczniów, 70 pracowników, ok 600 rodziców, a ilu sympatyków? Bez każdej z wyżej wymienionych grup naszej szkoły by nie było. Jest to miejsce tworzone przez osoby, które swój wolny czas poświęcają na krzewienie polskości z dala od Ojczyzny, tak by kolejne pokolenia znały swoje korzenie 🇵🇱 Ogromnie dziękujemy każdemu z Was ♥️♥️♥️
Kochane dzieci, niech te wakacje będą dla Was czasem dobrego wypoczynku, nowych doświadczeń i niezapomnianych przygód.
Już nie możemy się doczekać Waszych wakacyjnych opowieści♥️
Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!