ZAJĘCIA PLASTYCZNE DLA DZIECI, MŁODZIEŻY i DOROSŁYCH

Galeria/pracownia AtelierNo6 zaprasza wszystkich (dzieci, młodzież, dorosłych) na zajęcia plastyczne – naukę rysunku i malarstwa ( i innych ciekawych technik)

Grupa: DZIECI (8-12 lat): program zajęć obejmuje: zapoznanie z różnorodnymi technikami rysunkowymi i malarskimi, elementy rzeźby, grafiki, fotografii, filmu animowanego i historii sztuki. Zajęcia prowadzone są w formie warsztatowej, rozwijają kreatywność, twórcze myślenie i zdolności manualne (w atmosferze – oczywiście – wspaniałej zabawy)

Grupa: MŁODZIEŻ (15-21 lat): program adresowany do młodzieży obejmuje naukę rysunku i malarstwa (rysunek walorowy – studium martwej natury, rysunek postaci, malarstwo akrylowe i olejne – zagadnienia technologiczne i formalne: perspektywa, konstrukcja, proporcje itd. różne techniki i narzędzia), elementy fotografii, rzeźby, grafiki i historii sztuki. Program dostosowany do indywidualnych potrzeb uczestników.

Zapraszamy tez osoby myślące o nauce w szkołach artystycznych (kierunki sztuka, architektura design) – pomożemy Ci stworzyć dobre portfolio.

Grupa: DOROŚLI (czyli tzw starsza młodzież 21plus):Program dostosowany do indywidualnych potrzeb uczestników obejmuje: rysunek(kompozycja, zagadnienia perspektywy, walor, światłocień, zapoznanie z technikami i narzędziami rysunkowymi etc.), malarstwo (mal. akrylowe, olejne, akwarela) Zapraszamy osoby początkujące i zaawansowane.

W grupach Młodzież i Dorośli do wyboru jeden z programów:
– Ogólny ( rysunek, malarstwo olejne I akryl, foto,element grafiki I ceramiki)
– Rysunek (rożne techniki rysunkowe:ołówek, węgiel, sepia, pastela, grafit) (rożne zagadnienia)
– Malarstwo olejne
– Malarstwo akryl

Zajęcia odbywają się w Stavanger (Centrum) i w Sandnes ( Varatun) i prowadzone są przez artystkę pedagoga z 15- letnim doświadczeniem. Liczba osób w grupach jest ograniczona – prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem poczty e-mail – decyduje kolejność zgłoszeń. Proszę dzwonić/pisać również w razie dalszych pytań.

Telefon 94124169 (Ewa)
e-mail: atelier6stavanger@gmail.com

Cena:
Grupa DZIECI: Kurs 12 spotkan x 2.5 godz. (30 godz) 3000 kr
Grupa MŁODZIEŻ i DOROSLI Kurs 12 spotkan x 3 godz (36 godz) 3250

Zajecia odbywaja sie 1 raz w tygodni. Możliwość rozłożenia płatności na trzy raty.
Serdecznie zapraszamy!!!!!!!!

Prowadzący zajęcia – Ewa Rodziewicz – pedagog, malarka i rysownik; od15 lat prowadzi autorska pracownie plastyczną dla dzieci, młodzieży i dorosłych; również warsztaty terapii zajęciowej, warsztaty kreatywne dla firm i wykłady z historii sztuki. Zajmuje się malarstwem i rysunkiem. Mieszka i pracuje w Stavanger. Od września prowadzi zajęcia w pracowni Design:Lab w Varatun Gård w Sandnes. (bezpłatne zajęcia artystyczne dla młodzieży w wieku 12 – 16 lat) (info powyżej).