Uroczystośc poświęcenia i przekazania Sztandaru Szkoły

Dyrekcja i Zarząd Stowarzyszenia Polskiej Katolickiej Szkoły Sobotniej w Stavanger serdecznie zapraszają na Uroczystość Poświęcenia i Przekazania Sztandaru Szkoły.

W tym roku szkolnym obchodzimy 10 rocznicę naszej działalności i jest to szczególny czas dla całej społeczności szkolnej. Zrobiliśmy razem wiele dobrego, cały czas się rozwijamy, a zwiększająca się z roku na rok liczba uczniów ogromnie nas cieszy i motywuje do dalszej pracy.
W tym roku Nasza Szkoła otrzymała Sztandar, ufundowany przez rodziców i uczniów, który stanie się dla naszej szkolnej społeczności wspólnym znakiem. Symbolem naszej Małej Ojczyzny w Stavanger, dzięki której będziemy pamiętać o Polsce i będziemy wyrażać naszą miłość i szacunek do Niej.

Uroczyste Przekazanie i Poświęcenie Sztandaru obędzie się w niedzielę, 8 kwietnia, o godz. 13.00, podczas Mszy św. w Kościele Św. Svithun’a w Stavanger.

Po uroczystości zapraszamy na kawę i ciasto.