Przygotowania administracyjne do roku szk. 2019/2020

W związku z przygotowaniami do rekrutacji na kolejny rok szkolny chcemy się zorientować czy któryś z uczniów rezygnuje z zajęc w nowym roku szkolnym 2019/2020 lub ma rodzeństwo które chciałoby rozpocząć naukę w 4-latkach lub klasie 0.
1. REZYGNACJE  – prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się pod linkiem:

2. ZERÓWKA (r. 2013)  i GRUPA 4-LATKOW (r. 2015)-  jeśli mają Państwo dziecko, które nie uczęszcza obecnie na zajęcia a jest z podanych wyżej rocznikow ( i ma rodzeństwo w szkole)  prosimy o wypelnienie formularza: RODZEŃSTWO  – 4latki i zerówka 

To nie jest Zgłoszenie dziecka na zajęcia – potrzebujemy tych informacji aby sie zorientować ilu mniej wiecej bedzie uczniów z priorytetem przyjecia ( te osoby również obowiązuje Elektroniczna Rekrutacja  – formularz będzie uruchomiony w drugiej połowie maja 2019r.).
3. KOMUNIA  – rodziców wszystkich uczniów z obecnych klas IA i IB prosimy o wypełnienie formularza dotyczącego przygotowania do sakramentu I Komunii Świętej.
W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.