Nauczyciele i Pracownicy

Nauczyciele i pracownicy PKSSwS w roku szkolnym 2021/2022


4-latki
Paulina Świerczek paulina.sw@szkolawstavanger.no
Magdalena Sutuła magda.s@szkolawstavanger.no
Natalia Niklaszewska natalia.n@szkolawstavanger.no

5-latki
Paulina Sikora paulina.s@szkolawstavanger.no
Elwira Pankiewicz elwira.p@szkolawstavanger.no
Natalia Hendzelewska natalia.h@szkolawstavanger.no

klasa 0A
Anna Kulbat anna.k@szkolawstavanger.no

Iwona Boryczko iwona.b@szkolawstavanger.no

klasa 0B
Dorota Oleszczukdorota.o@szkolawstavanger.no
Małgorzata Bugajska gosia.b@szkolawstavanger.no

klasa IA
Izabela Gradkowska izabela.g@szkolawstavanger.no
Izabela Araszewska izabela.a@szkolawstavanger.no

klasa IB
Magda Stefańska magda.sg@szkolawstavanger.no
Celina Libront celina.l@szkolawstavanger.no

klasa IIA
Patrycja Fatz  patrycja.f@szkolawstavanger.no
Kamila Molendowska kamila.m@szkolawstavanger.no

klasa IIB
Barbara Waloszek  barbara.w@szkolawstavanger.no
Sylwia Bodzak sylwia.b@szkolawstavanger.no

klasa IIIA
Sylwia Piotrowska-Kalinowska sylwia.pk@szkolawstavanger.no
Ewa Kij ewa.k@szkolawstavanger.no

Klasa IIIB
Aneta Modelewska aneta.m@szkolawstavanger.no
Iwona Kusiewicz iwona.k@szkolawstavanger.no

Klasa IVA
Karolina Grudzień karolina.g@szkolawstavanger.no

Klasa IVB
Katarzyna Kaluga katarzyna.k@szkolawstavanger.no

Klasa V
Elwira Kałamucka elwira.k@szkolawstavanger.no
Waldemar Bieniek waldemar.b@szkolawstavanger.no

Klasa VI
Katarzyna Gutkowska katarzyna.g@szkolawstavanger.no
Michał Mazurek  geografia@szkolawstavanger.no

GeografiaMichał Mazurek  geografia@szkolawstavanger.no
HistoriaSylwester Kiełbasiewicz mailto:historia@szkolawstavanger.no

Osoba odpowiedzialna za katechezę: Ojciec Elizeusz Ryszard Górski OFM
Katarzyna Popłońska(Klasy 0 i III) katarzyna.p@szkolawstavanger.no
Anna Faszczowa (Kl. IV-VI) anna.f@szkolawstavanger.no
Elżbieta Zarzecka(kl. I i II-Komunia)  elzbieta.z@szkolawstavanger.no

Ojciec Elizeusz (przygotowanie do Bierzmowania) stavanger.duszpasterstwo.polakow@gmail.com

Zajęcia muzyczno-ruchowe,etnografia, chór:
Anna Bugajska-Żmuda, Małgorzata Bugajska

Dyrekcja i Administracja:
Dyrektor  -Antoni Czajkowski dyrekcja@szkolawstavanger.no
Sekretariat – Jadwiga Trzaska administracja@szkolawstavanger.no
Księgowość – Marta Woźniak ksiegowosc@szkolawstavanger.no
Biblioteka – Sylwia Karpińska biblioteka@szkolawstavanger.no