Nauczyciele i Pracownicy

Nauczyciele i pracownicy PKSSwS w roku szkolnym 2022/2023


4-latki
Paulina Sikora paulina.s@szkolawstavanger.no
Aneta Tuszewicka-Hrycz – aneta.th@szkolawstavanger.no
Sylwia Bodzak – sylwia.b@szkolawstavanger.no
Anna Łata – anna.l@szkolawstavanger.no

5-latki
Agata Klawikowska agata.k@szkolawstavanger.no
Magdalena Sutuła – magda.s@szkolawstavanger.no
Natalia Hendzelewska – natalia.h@szkolawstavanger.no

klasa 0A
Maria Kieleckamaria.k@szkolawstavanger.no
Aneta Modelewska – aneta.m@szkolawstavanger.no

 klasa 0B
Sylwia Piotrowska-Kalinowskasylwia.pk@szkolawstavanger.no
Ewa Kij – ewa.k@szkolawstavanger.no

 klasa IA
Anna Kulbatanna.k@szkolawstavanger.no
Iwona Boryczko – iwona.b@szkolawstavanger.no

 klasa IB
Dorota Oleszczukdorota.o@szkolawstavanger.no
Małgorzata Bugajska – gosia.b@szkolawstavanger.no

 klasa IIA
Izabela Araszewska – izabela.a@szkolawstavanger.no
Urszula Molendowska urszula.m@szkolawstavanger.no

 klasa IIB
Patrycja Fatz – patrycja.f@szkolawstavanger.no
Celina Libront – celina.l@szkolawstavanger.no

 klasa IIIA
Dominika Gudzelakdominika.g@szkolawstavanger.no

Kamila Molendowska – kamila.m@szkolawstavanger.no

Klasa IIIB
Barbara Waloszekbarbara.w@szkolawstavanger.no
Monika Urbańska-Krawczyk – monika.uk@szkolawstavanger.no

Klasa IVA
Karolina Grudzieńkarolina.g@szkolawstavanger.no
Ewa Pawluś ewa.p@szkolawstavanger.no

Klasa IVB
Magda Stefańskamagda.sg@szkolawstavanger.no

Klasa V
Angelika Fiertekangelika.f@szkolawstavanger.no
Beata Bielawska-Zięba – beata.bz@szkolawstavanger.no

Klasa VI
Anna Kozłowska anna.ko@szkolawstavanger.no
Waldemar Bieniek – waldemar.b@szkolawstavanger.no

HistoriaSylwester Kiełbasiewicz – historia@szkolawstavanger.no

Geografia Michał Mazurek – geografia@szkolawstavanger.no

 

Osoba odpowiedzialna za katechezę: Ojciec Elizeusz Ryszard Górski OFM
Katarzyna Gutkowska (kl. 0A) – katarzyna.g@szkolawstavanger.no
Ewa Kij (kl. 0B) – ewa.k@szkolawstavanger.no
Kamila Molendowska (kl. IIIA) – kamila.m@szkolawstavanger.no
Elżbieta Zarzecka (kl. I i II-Komunia) – elzbieta.z@szkolawstavanger.no
Anna Faszczowa (Kl. IIIB, IVB, V, VI) – anna.f@szkolawstavanger.no
Ojciec Elizeusz (przygotowanie do Bierzmowania)stavanger.duszpasterstwo.polakow@gmail.com

Zajęcia muzyczno-ruchowe,etnografia, chór:
Anna Bugajska-Żmuda, Małgorzata Bugajska

Dyrekcja i Administracja:
Dyrektor  – Joanna Słysz-Kałuża – dyrekcja@szkolawstavanger.no
Księgowość – Magdalena Tynkiewicz – ksiegowosc@szkolawstavanger.no
Biblioteka – Sylwia Karpińska – biblioteka@szkolawstavanger.no