Nauczyciele i Pracownicy

Nauczyciele i pracownicy Polskiej Katolickiej Szkoły Sobotniej w Stavanger w roku szkolnym 2018/2019

 

   Grupa 4-latków

Katarzyna Gach

Wychowawca

Natalia Hendzelewska

Asystent

Magdalena Sutuła

Asystent

Paulina Świerczek

Asystent

   Grupa 5-latków

Kamila Molendowska

Wychowawca

Natalia Niklaszewska

Asystent

Agnieszka Pawłowska

Asystent

   Klasa 0 a

Agata Klawikowska

Wychowawca

Anna Łata

Asystent

   Klasa 0 b

Jolanta Chobot

Wychowawca

Ewelina Gołąb

Asystent

   Klasa I a

Ewa Kujawa-Kowalska

Wychowawca

Mirela Pietrzyk-Orlak

Asystent

   Klasa I b

Agnieszka Nwokocha

Wychowawca

Sylwester Gołąb

Asystent

   Klasa II a

Marzena Dzięgielowska

Wychowawca

Agnieszka Henike

Asystent

   Klasa II b

Sugier-Mydło_Maja

Maja Sugier-Mydło

Wychowawca

Maja Domin

Asystent

Aneta Modelewska

Asystent

        Klasa III a

Karolina Łepek

Wychowawca

Agnieszka Hanke

Asystent

   Klasa III b

Katarzyna Szałęga

Wychowawca

Sylwia Hajduk

Asystent

   Klasa IV a

Kinga Danilewicz

Wychowawca – polonista

Izabela Razmus

Asystent

   Klasa IV b

Karolina Grudzień
Wychowawca – polonista

Katarzyna Kaluga

Asystent

      j.polski kl. V-VI

Angelika Fiertek

Wychowawca – polonitsta kl. V

Joanna Kapciak

Asystent – kl. V

Dominika Śmieja

Wychowawca  – polonista kl. VI

 Historia i Geografia

Sylwester Kiełbasiewicz

Historia

Izabela Razmus 

Historia

Michał Mazurek

Geografia

  Zajęcia muzyczne

Katarzyna Bugajska

Anna Bugajska-Żmuda

Małgorzata Bugajska

        Katecheza

Anna Faszczowa

5-latki/KL.0

Elżbieta Zarzecka

KL. I /KL II-Komunia

Katarzyna Bugajska

KL. III/KL. IV

Michał Czarnota

KL.V/KL.VI

Nieckula Wojciech

Bierzmowanie

Ojciec Elizeusz Górski

Odpowiedzialny za katechezę

Biblioteka

 

Karpińska_Sylwia

Karpińska Sylwia

           Poradnie

Justyn Błachno- Gwizdała

Psycholog

Magdalena Jakubas

Psycholog-stażysta

Magda Stefańska

Pedagog Szkolny

Zdjęcie Malwina Krupa

Krupa Malwina

Logopeda

Magdalena Glinska

Magdalena Galińska- Ciebiada

Logopeda

    Dyrekcja i Administracja

Czajkowski Antoni

Dyrektor

Pęksyk Renata

Administracja

Woźniak Marta

Księgowośc/Finanse