Logo, banner i motto

Logo

Dnia 04 października 2009 odbyło się zebranie Zarządu Stowarzyszenia Polskiej Katolickiej Szkoły Sobotniej w Stavanger. Zgodnie podjęto decyzję o kształcie i wyglądzie logo szkoły. Logo symbolizuje związek między Polską i Norwegią ( wykorzystano kolory flag państwowych: biały, czerwony i niebieski) oraz cel Stowarzyszenia jakim jest kształcenie dzieci polskich na obczyźnie.

Logo będzie wykorzystywane we wszystkich oficjalnych dokumentach i podlega ochronie praw autorskich.

Web


Banner

W bannerze wykorzystano jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli Stavanger – trzy miecze.

Baner

 

Motto

Decyzją Rady Pedagogicznej, dnia 10 października 2009 postanowiono, iż mottem szkoły będzie cytat:

„Abym nie zapomnial mowy mojej i nie stal się niemym w języku ojcow moich…”
Wspomnienie z Maripozy, Henryk Sienkiewicz

 

Pochodzenie cytatu: http://pl.wikisource.org/wiki/Wspomnienie_z_Maripozy

 

Kopiowanie całości lub jakiejkolwiek części logo i banneru zamieszczonych na stronie szkolasobotnia.dbv.pl bez naszej zgody, oznacza naruszenie praw autorskich zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich i prawach pokrewnych z dnia 4.02.1994 r (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170) oraz zmianami z dnia 9.05.2007 r. (Dz. U. Nr 99, poz. 662), zgodnie z dyrektywą 2004/48/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29.04.2004 r.