Jubileusz 10-lecia PKSSwS

W tym roku Polska Katolicka Szkoła Sobotnia w Stavanger obchodzi 10-lecie swojej działalności. Na przestrzeni tych 10 lat w prowadzenie szkoły zaangażowanych było ponad 100 nauczycieli, asystentów i osób z administracji. Z 40 osobowej grupy dzieci szkoła rozrosła się do prawie 370 uczniów w wieku 4-16 lat.

W roku jubileuszowym został ufundowany i przekazany sztandar, symbol naszej małej społeczności. Zorganizowano konkurs na piosenkę szkolną, którą po raz pierwszy usłyszymy w trakcie uroczystości. Zwieńczeniem obchodów będzie Akademia, na którą zostali zaproszeni goście: Konsul RP Mariusz Michalak, przedstawiciele władz gminy Stavanger i Tjensvoll Skole, sponsorzy, osoby i organizacje od lat współpracujące ze szkołą oraz obecni i byli nauczyciele.

**********************************************************************
WAŻNE:
Rodziców, którzy chcieliby jeszcze dołączyć wraz z dziećmi (naszymi uczniami) do uroczystości prosimy o maila na szkola.sobotnia@gmail.com. Są jeszcze wolne miejsca – ale ich ilość jest ograniczona. Do osób, które wcześniej zadeklarowały uczestnictwo został wysłany mail z informacją.
**********************************************************************

Jubileusz 10-lecia szkoły – Uroczysta Akademia zakończona poczęstunkiem.
W trakcie będzie można kupić drugi numer gazetki szkolnej „OŁÓWEK”.

Sobota 2 czerwca 2018r.
g.13.00-15.00
Fredheim Arena
Årsvollveien 21, 4312 Sandnes