Jest decyzja ! Zaczynamy !

Drodzy nauczyciele, rodzice i uczniowie‼️

Wasza, jak i nasza cierpliwość była wystawiona na próbę. Otrzymaliśmy w końcu zielone światło od komuny Stavanger, że możemy rozpocząć zajęcia w trybie 50/50 (dla grup przedszkolnych organizowane będą spotkania poza terenem szkoły ze względu na to, iż rodzice nie mogą być obecni w szkole w czasie zajęć).

Ponieważ mamy już czwartek, a musimy uzgodnić jeszcze kilka ważnych spraw z Tjensvoll Skole (w tym renegocjacja szkolnych sobót), założyliśmy, że ruszamy z zajęciami stacjonarnymi ‼️ 26 września‼️

Jednocześnie informujemy, iż dzisiaj miała miejsce konferencja rządu odnośnie ponownego wprowadzenia ograniczeń. Czy będą one nas obowiązywać, nie umiemy odpowiedzieć.

W najbliższych dniach zorganizowane zostaną spotkania online z rodzicami w celu omówienia planu realizacji materiału na zajęciach stacjonarnych i niestacjonarnych. Podamy również szczegółowe informacje odnośnie planu lekcji, sal, podziału szkoły na grupy. 

Dziękujemy, że jesteście z nami mimo tak zmiennych i nieprzewidywalnych okoliczności...

Nauczyciele będą się kontaktować z tymi rodzicami, którzy zadeklarowali chęć udziału w tej formie zajęć.

Pozdrawiamy,
Zarząd i Dyrekcja PKSSwS