Informacje przed zakończeniem roku

Zbliża się wielkimi krokami koniec roku szkolnego 2017/2018. Przed nami jeszcze zajęcia w sobotę 26 maja i 9 czerwca. 2 czerwca uroczystości związane z Jubileuszem 10-lecia szkoły, a 10 czerwca tradycyjne zakończenie roku szkolnego na pikniku w Alsvik.

Sprawdzajcie maile – dużo ich będzie 🙂

WAŻNE SPRAWY:
1. Zwrot podręczników ?. Podręczniki i ćwiczenia, które zostały wypożyczone na początku roku szkolnego muszą wrócić do biblioteki 9 czerwca. Jeśli ktoś będzie nieobecny może zwrócić je już 26 maja lub podać przez znajomych.

2. Osoby, które będą rezygnowały z zajęć w kolejnym roku szkolnym proszone są o wypełnienie formularza rezygnacji ?: https://goo.gl/forms/sVHKuT8SfjSl6Jfh1

Jest to dla nas ważne abyśmy mogli wcześniej przygotować zaświadczenia i opinie nauczycielskie.